НФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про заключення  договору оренди комунального майнащо належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради без проведення аукціону

Демидівською селищною радою  25 жовтня 2021 року укладено договір оренди  №16-Б  оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради з Управлінням Державної казначейської служби України у Демидівському районі Рівненської області.

Процедура отримання майна –  без проведення аукціону; об’єкт оренди: частина нежитлової  будівлі розташованої на 1 поверсі адміністративного будинку, загальною площею 115.3 кв.м,  за  адресою: провулок Новий,2, смт.Демидівка, Рівненська обл., 35220, що облікується на балансі відділу освіти та гуманітарної політики Демидівської селищної ради., термін оренди 5 років, цільове використання об’єкта оренди – розміщення бюджетної установи, що фінансується з державного бюджету, а саме - розміщення робочих кабінетів та санвузла Управління Державної казначейської служби України у Демидівському районі.

Договір оренди  та акт прийому-передачі додаються.

Договір оренди

Акт прийому-передачі