Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника – професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Саме на Вас покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автомобільних мереж, що є вагомим внеском у зміцнення нашої держави. Сьогодні важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту.

Вітаю всіх, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але всі Ви – на одній дорозі.

Бажаю Вам та Вашим родинам зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах, безаварійних поїздок, міцного здоров'я, добробуту, щастя, невичерпної енергії,  подальшої успішної та безаварійної роботи.  Нехай усі дороги будуть рівними  і ведуть Вас до успіху.

З повагою,

селищний голова                                                                               Сергій РАДЧЕНКО