Відбувся I етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

  • 875

Відбувся I етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

 

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, виявлення та заохочення здібних учнів у жовтні 2021 року у Демидівській ТГ проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів проходив у два тури. Учні мали змогу взяти участь в олімпіадах з таких предметів як українська, англійська та французька мова, математика, фізика, астрономія, хімія, біологія, географія, економіка, історія, правознавство, інформаційні технології, інформатика, трудове навчання, екологія.

Завдання І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад були розроблені Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Перший (шкільний)  тур І етапу  проведено у 7 закладах загальної середньої освіти Демидівської ТГ. На другий  (міжшкільний)  тур І етапу  було представлено роботи 212 школярів.

Відповідно до рішення журі та оргкомітету переможцями І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році визначено:

 

Клас

 

Місце

Прізвище ім’я учасника

ПІБ вчителя, який підготував

Заклад освіти

Трудове навчання (технології )

9

І

Піраник Владислав

Юхимчук В.Д.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Івашутін Володимир

Німчук В.С.

Вербенський ліцей

11

І

Ковальчук Олексій

Німчук В.С.

Вербенський ліцей

ІІ

Хом'як Володимир

Лотоцький Ю.В.

Пляшевський ліцей

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

9

І

Сірко Дарина

Новосад Л.К.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Олійник Анастасія

Яконюк Л.Р.

Вовковиївський ліцей

ІІІ

Степанюк Олеся

Погранична М.М.

Княгининський ліцей

Французька мова

9

І

Березюк Тетяна

Пащук О.В.

ОЗ Демидівський ліцей

11

І

Вараницька Мирослава

Пащук О.В.

ОЗ Демидівський ліцей

Англійська мова

8

І

Рудько Вікторія

Харчук О.В

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Юхимчук Яна

Головачук І.Є.

Пляшевська ліцей

9

І

Березюк Тетяна

Вальчун М.А.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Заклинський Олександр

Бойко О.С.

Вовковиївський ліцей

10

І

Березюк Вікторія

Вальчун М.А.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Польова Тетяна

Хмарук О.А.

Вербенський ліцей

ІІІ

Клепач Вікторія

Бойко О.С.

Вовковиївський ліцей

11

І

Вараницька Мирослава

Харчук О.В.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Цюнда Маргарита

Хмарук О.А.

Вербенський ліцей

Географія

8

І

Трофімова Анна

Шепелюк Н.У.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Іщук Марія

Шевцова Л.М.

ОЗ Хрінницький ліцей

9

І

Чуйка Євгенія

Шевцова Л.М.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІ

Березюк Тетяна

Зелінський О.В.

ОЗ Демидівський ліцей

10

І

Яцишина Анна

Шепелюк Н.У.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Романюк Вікторія

Погранична М.М.

Княгининський ліцей

ІІІ

Ковальчук Марія

Шевцова Л.М.

ОЗ Хрінницький ліцей

11

І

Вараницька Мирослава

Овчарук К.О.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Цюнда Маргарита

Рижук О.М.

Вербенський ліцей

Математика

6

І

Теслюк Ігор

Коркушко І.П.

Вовковиївський ліцей

ІІ

Іващук Ангеліна

Міцюк Т.В.

Рудківська гімназія

ІІІ

Вишнякова Крістіна

Лещук М.М.

ОЗ Хрінницький ліцей

7

І

Булик Олександр

Яремчук А.М.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Клепач Мар’яна

Коркушко І.П.

Вовковиївський ліцей

ІІІ

Сінічук Влада

Лещук М.М.

ОЗ Хрінницький ліцей

8

І

Максимюк Ольга

Ніколайчук Т.Д.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Волошин Богдана

Прендецький П.І.

Рудківська гімназія

9

І

Юхимчук Назар

Сорочинська Н.А.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Заклинський Олександр

Коркушко І.П.

Вовковиївський ліцей

10

І

Яцишина Анна

Яремчук А.М.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Легенюк Микола

Легенюк Л.М.

Княгининський ліцей

11

І

Пуцик Михайло

Ніколайчук Т.Д.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Бурковська Тетяна

Горайчук О.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

Історія

8

І

Жученя Святослав

Піраник О.М.

Вовковиївський ліцей

ІІ

Іщук Марія

Горайчук В.Л.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІІ

Катерняк Максим

Гамків Т.М.

ОЗ Демидівський ліцей

9

І

Собчук Вікторія

Клепач М.М.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Заклинський Олександр

Романовська В.В.

Вовковиївський ліцей

ІІІ

Чуйка Євгенія

Горайчук П.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

10

І

Ковальчук Марія

Горайчук В.Л.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІ

Кондратюк Оксана

Смаль М.В.

ОЗ Демидівський ліцей

11

І

Бурковська Тетяна

Горайчук П.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІ

Миркевич Валерія

Романовська В.В.

Вовковиївський ліцей

Інформаційні технології

8

І

Ткачук Артем

Полуян Л.Л.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Топорницький Костянтин

Копчак М.М.

Рудківська гімназія

9

І

Качан Олександр

Полуян Л.Л.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Мельничук Микола

Горайчук О.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

10

І

Лужанський Максим

Полуян Л.Л.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Ходорчук Артем

Григор'єва Г.О.

ОЗ Хрінницький ліцей

11

І

Пуцик Михайло

Полуян Л.Л.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Бурковська Тетяна

Григор'єва Г.О.

ОЗ Хрінницький ліцей

 

Інформатика

8

І

Петрук Максим

Вальчун О.Д.

ОЗ Демидівський ліцей

9

І

Юхимчук Назар

Вальчун О.Д.

ОЗ Демидівський ліцей

10

І

Ряска Ілля

Вальчун О.Д.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Хом'як Денис

Ковальчук І.М

Вовковиївський ліцей

11

І

Пуцик Михайло

Вальчун О.Д.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Бурковська Тетяна

Григор'єва Г.О.

ОЗ Хрінницький ліцей

Українська мова та література

7

І

Сунічук Влада

Горайчук Н.М.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІ

Швагрун Катерина

Прокопишин І.В.

Княгининський ліцей

ІІІ

Васильківська Дарина

Яцечко Л.С.

ОЗ Демидівський ліцей

8

І

Трофімова Анастасія

Онищук Л.М.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Дяченко Дарина

Дяченко Т.Д.

Рудківська гімназія

9

І

Юхимчук Назар

Рослюк Г.І.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Горайчук Валерія

Горайчук Н.М.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІІ

Пілецька Діана

Кудак І.Л.

Рудківська гімназія

10

І

Топоровська Дарина

Шаблій О.О.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Польова Тетяна

Зозуля О.В.

Вербенський ліцей

ІІІ

Салецька Ірина

Горайчук Н.М.

ОЗ Хрінницький ліцей

11

І

Вараницька Мирослава

Яцечко Л.С.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Рижук Софія

Закотюк Н.І.

Вовковиївський ліцей

ІІІ

Бурковська Тетяна

Мартинюк Т.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

Біологія

8

І

Процюк Діана

Скоропадська Л.О.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Жученя Святослав

Рудик В.П.

Вовковиївський ліцей

ІІІ

Смалько Анна

Прендецька В.І.

Рудківська гімназія

9

І

Ряска Ілля

Скоропадська Л.О.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Лук'янюк Діана

Прендецька В.І.

Рудківська гімназія

10

І

Яцишина Вікторія

Бондаренко В.Г.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Ковальчук Олексій

Гогой Л.В.

Вербенський ліцей

ІІІ

Легенюк Микола

Легенюк В.М.

Княгининський ліцей

11

І

Галамазда Анастасія

Скоропадська Л.О.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Рижук Софія

Рудик В.П.

Вовковиївський ліцей

Фізика

7

І

Сунічук Влада

Лещук М.М.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІ

Клепач Мар'яна

Гуменник М.В.

Вовковиївський ліцей

ІІІ

Білецька Адріана

Прендецький П.І.

Рудківська гімназія

8

І

Власік Павло

Григор'єва Г.О.

ОЗ Хрінницький ліцей

9

І

Бондарчук Михайло

Шимчук В.А.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Яким'юк Аліна

Шимчук В.А.

ОЗ Хрінницький ліцей

10

І

Наумович Роман

Березюк В.О.

ОЗ Демидівський ліцей

11

І

Пуцик Михайло

Шимчук В.А.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Климок Юлія

Гуменник М.В

Вовковиївський ліцей

 

Астрономія

10

ІІ

Сопіга Юлія

Гуменник М.В.

Вовковиївський ліцей

11

І

Галамазда Анастасія

Шимчук В.А.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Рижук Софія

Гуменник М.В.

Вовковиївський ліцей

Хімія

7

І

Ковальчук Дарина

Павлова С.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІ

Швагрун Катерина

Легенюк М.В.

Княгининський ліцей

8

І

Максимюк Ольга

Фещук А.А.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Власік Павло

Павлова С.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІІ

Смалько Анна

Прендецька В.І.

Рудківська гімназія

9

І

Бондарчук Михайло

Фещук А.А.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Яким'юк Аліна

Павлова С.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІІ

Заклинський Олександр

Мерега Л.В.

Вовковиївський ліцей

10

І

Березюк Вікторія

Грицюта О.Г.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Хом'як Денис

Мерега Л.В.

Вовковиївський ліцей

11

І

Бурковська Тетяна

Павлова С.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІ

Галамазда Анастасія

Фещук А.А.

ОЗ Демидівський ліцей

Екологія

10

І

Ковальчук Олексій

Гогой Л.В.

Вербенський ліцей

ІІ

Легенюк Микола

Легенюк В.М.

Княгининський ліцей

11

І

Бурковська Тетяна

Іщук К.О.

ОЗ Хрінницький ліцей

Правознавство

9

І

Майдан Яна

Горайчук П.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

ІІ

Заклинський Олександр

Піраник О.М.

Вовковиївський ліцей

10

І

Яцюк Вікторія

Смаль М.В.

ОЗ Демидівський ліцей

ІІ

Салецька Ірина

Горайчук П.В.

ОЗ Хрінницький ліцей

11

І

Вараницька Мирослава

Смаль М.В.

ОЗ Демидівський ліцей

 

 Вітаємо переможців! Щиро бажаємо успіхів та перемог у наступному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році!

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар