Фото без опису

Місцеві бюджети Дубенського району за девять  місяців отримали від малого бізнесу 77.5 млн гривень єдиного податку

За дев’ять місяців цього року до місцевих бюджетів Дубенського району  від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 77,5 мільйонів гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку за підсумками дев’яти місяців поточного року на 20 відсотків, або 13,1 млн гривень перевищують минулорічні показники за аналогічний період.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад Дубенського району сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, їх внесок – 53,3 мільйона гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 5,5 мільйони гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 18,7 млн гривень єдиного податку.

Позитивна динаміка зі сплати єдиного податку спостерігається за усіма категоріями платників, що обрали спрощену систему оподаткування.

Сумлінно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX