Спілкуйтесь з податківцями онлайн!

В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу платників податків на можливість дистанційної взаємодії з податківцями.
В умовах запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів такій формат спілкування є оптимальним. З 26 жовтня 2021 року Рівненська область перебуватиме у «червоній» карантинній зоні. Оскільки послуги можна отримати онлайн, немає потреби відвідувати будівлі податкової служби. Зокрема, до ваших послуг:
- Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/;
- електронні скриньки для надсилання звернень у вигляді сканкопій або фотокопій через засоби електронного зв’язку: rv.zvernennya@tax.gov.ua;
- отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису: idd@tax.gov.ua.
Шановні краяни, не наражайте себе на небезпеку, відвідуйте Центри обслуговування платників лише у разі невідкладної потреби з дотриманням карантинних заходів!

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»