Вокальний ансамбль "Калиновий цвіт" ОЗ Демидівського ліцею здобув перемогу в конкурсі патріотичної пісні "Поліська Січ"

• 431

З метою формування почуття патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва; популяризації української патріотичної пісні; виявлення, підтримка кращих дитячих, молодіжних колективів та окремих виконавців; підвищення художнього рівня та виконавської майстерності учасників; формування в дітей та учнівської молоді ціннісного ставлення до національної культури та традицій українського народу; культурно-естетичне виховання та духовне збага у Демидівській громаді було проведено І етап конкурсу патріотичної пісні "Поліська Січ" (дистанційно).

За умовами конкурсу виконання пісні потрібно було записати відео та завантажити на Ютуб-канал.

Щоб організовано пройшов конкурс, було вирішено усі відео завантажувати в групу "Хай усіх єднає пісня". Саме там журі конкурсу мало можливість переглянути усі виступи і обрати переможця, який представлятиме громаду на обласному етапі конкурсу. За підсумками оцінювання конкурсантів, перемогу здобув вокальний ансамбль "Калиновий цвіт" ОЗ Демидівського ліцею, вітаємо переможців та бажаємо успіхів.