ПРОВЕДЕНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД З НАПИСАННЯ ПРОЄКТІВ ДО БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ДЕМИДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

18  жовтня 2021 року в сесійній залі селищної ради пройшов захід з написання проєктів до бюджету участі Демидівської територіальної громади. В інформаційному заході взяло участь близько 20-ти працівників освіти, культури, представників комунальних установ і організацій з усієї Демидівської громади.

В ході заходу, в.о. начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту та регуляторної діяльності селищної ради Сергій Щербатюк розповів присутнім про механізм залучення мешканців громади до участі у громадському бюджеті через подання проєктів та участі у громадському голосуванні за такі проєкти, переможці якого фінансуватимуться за рахунок виділеної частини бюджету громади.

Присутні порушили багато важливих питань, зокрема:

- особливості бюджету участі;

- написання проєктів для участі в бюджеті участі;

- етапи та терміни реалізації проєктів.

Подібні навчання надзвичайно корисні, адже проєкти, які можуть претендувати на реалізацію за рахунок бюджету участі, повинні відповідати певним вимогам та бути подані у встановленітерміни: прийом проєктів триватиме до 22 жовтня.

Тож долучайтеся, не проґавте шансу втілити в життя свої задуми та вирішити найбільш актуальні питання життя громади.