Шановні жителі Демидівської громади!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва!

14 жовтня – це свято, у якому переплелися давні українські традиції та сучасність, від козацьких часів і до сьогодення.
Українці завжди жили за християнськими цінностями та зі святою вірою у серці. Тому цей день символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу, любов і шану українців до захисників рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави, та дарує упевненість, що все в нашій Батьківщині буде добре. Бо над нами – захист Покрови, Діви Марії, Матері Божої.
Ми схиляємо голови перед мужністю українських захисників, що перебувають нині на передовій захисту держави та безсмертним подвигом тих, хто заплатив найдорожчу ціну – власне життя, захищаючи краще майбутнє Батьківщини.
Тож у цей особливий день бажаю кожному з вас міцного козацького здоров’я, добра, бадьорості духу, радості та благополуччя. Мирної України вам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,
 селищний голова                                                                                Сергій РАДЧЕНКО