Інформаційне повідомлення

про передачу в оренду без проведення аукціону нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради включеного до переліку другого типу

Керуючись п.1 ст.15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради про передачу в оренду   частини нежитлової  будівлі розташованої на 1 поверсі адміністративного будинку, загальною площею 115.3 кв.м,  за  адресою: провулок Новий,2, смт.Демидівка Рівненська обл., 35220, що облікується на балансі відділу освіти та гуманітарної політики Демидівської селищної ради., термін оренди 5 років, цільове використання об’єкта оренди – розміщення бюджетної установи, що фінансується з державного бюджету, а саме - розміщення робочих кабінетів та санвузла Управління Державної казначейської служби України у Демидівському районі.

Рішення виконавчого комітету №470 від 08.10.2021року додається.

Інформація пов’язана з даним повідомленням знаходиться за посиланням

Індентифікатор RGL001-UA-20211011-60390

ID 61643b6cba02749118e670aa