Стартував Бюджет участі Демидівської територіальної громади – 2021

11 жовтня розпочато прийом проєктів на Бюджет участі Демидівської територіальної громади 2021 року.

Запрошуємо ініціативних мешканців Демидівщини взяти участь у конкурсі – написати проєкти в сфері соціального захисту, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, енергоефективності, культури та освіти, спорту та туризму і вибороти кошти на їх реалізацію в рамках Бюджету участі.

Учасником Бюджету участі може стати кожен мешканець Демидівської ТГ, якому виповнилося 16 років, та який має власну цікаву ідею для реалізації в інтересах громади.

Проєкт за встановленою формою автор може подати через платформу електронної демократії EDEM або надіслати на електронну пошту demydivkainvest@gmail.com для подальшого його внесення в систему адміністратором. Також можна подати у паперовому вигляді за адресою смт Демидівка, вул. Луцька, 3, каб. 25.

Прийом проєктів триватиме до 22 жовтня 2021 року включно.

Детальніше про умови участі можна дізнатися за посиланням https://demydivska-gromada.gov.ua/bjudzhet-uchasti-11-39-36-26-07-2019/