Приємно що навчальний рік в КЗ «Демидівській дитячій школі мистецтв» розпочався з перемог  та нагородження.  В м. Скадовськ проходив   відкритий  фестиваль вокального мистецтва «Висока  ліра», завданням якого є : збагачення та пропагування культурних здобутків вокального мистецтва; виявлення талановитих, перспективних виконавців та розкриття їх творчого потенціалу; виховання естетичних смаків підростаючого покоління.

Наш Демидівський край представляла зовсім юна учениця  -Березюк Оля, яка виступала в номінації «солісти-вокалісти» в першій віковій категорії, адже їй всього 6 років і вона закінчила лише перший клас  вокалу під керівництвом  досвідченого викладача Бобрової  Ірини Андріївни. Виконуючи умови конкурсу, учасникам фестивалю необхідно було виконати фестивальну програму, яка складалася з двох творів ( один з яких українська народна пісня) під акомпанемент (використання фонограми не допускалося) Наша конкурсантка виконала українську народну пісню «Вербовая дощечка» і «Стояла собі хатка» на сл. Н. Забіли,  муз. О. Кацан, та отримала перемогу в номінації «Майбутнє фестивалю», за що нагороджена дипломом та  пам’ятними  сувенірами (фестивальна статуетка та рюкзак). Також подяки за якісну підготовку, за збереження національних традицій, виховання підростаючого покоління, отримали викладач  Ірина Боброва та концертмейстер Андрій Гальчук. Для нашої вихованки  та викладача це був перший конкурс в їх творчій діяльності. Тож бажаємо вам в майбутньому здобувати ще багато  перемог, прославляючи наш край !