Фото без опису

Сьогодні, 7 жовтня, на території опорного закладу Демидівського ліцею відбулося урочисте відкриття «Майданчика для пляжного волейболу» - один із проєктів-переможців Бюджету участі 2019 року.  Серед переліку проєктів, які були запропоновані до голосування Бюджету участі даний проєкт здобув рекордну кількість голосів, а саме 511,  посівши перше місце.

Директор ОЗ Демидівського ліцею Олександр Вальчун подякував усім, хто долучився до створення та реалізації проєкту «Майданчика для пляжного волейболу» та підтримав дану ініціативу.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулась  начальник відділу  освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради   Олена  Грицюта, зазначивши, що  будівництво волейбольного майданчика це цікава і хороша ініціатива для громади, де наша молодь зможе проводити свій вільний час.

«Відкриття майданчика для волейболу – це нові можливості підтримки здорового способу життя та забезпечення необхідного фізичного розвитку для підростаючого покоління. Дякуємо, перш за все, селищному голові Сергію Радченку за можливість реалізації даного проєкту та автору проєкту директору ліцею Олександру Вальчуну за таку чудову ідею», - зауважила начальник відділу   економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради Наталія Левшенюк, та від селищного голови Сергія Радченка подарувала волейбольні м’ячі.

Після урочистого відкриття майданчика, було організовано та проведено волейбольний турнір.