У природі заведено, що за весною завжди наступає літо, а за літом -  осінь. Так і у житті, скільки не тривала молодість чи зрілість, за ними обов'язково прийдуть роки — осінь людського життя...

Другий місяць осені починається з особливої дати: 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. З цієї нагоди у Вербенському БК відбувся святковий концерт “Зігріймо серце добротою”. Ведучі свята: Камінська Вікторія та Довгаюк Марія, привітали усіх присутніх зі святом та побажали міцного здоров'я, сердечного тепла, любові та душевного спокою. Ансамбль дівчат Вербенського ліцею, зробили музичний подарунок своїм бабусям та сказали їм слова вдячності та любові. Настоятель Свято-Успенського храму - Отець Василій та Просвітитель Громади Християн Віри Євангельської - Кравець Анатолій, давали духовні настанови, інтерпретуючи Біблію.

Зі сцени звучали сучасні пісні у сольному виконанні: Маціюк Вікторії, Ціхановської Марії, Гогоя Сергія та Пилип'юк Діани. Глядачі не стримали сліз  від дуету Маціюк В. та Камінської І. з піснею “Посіяла людям”. Чоловічий квартет у складі: Гогоя Т., Романюка О., Гогоя В. та Гогоя С., вразив своєю душевністю та ліричністю пісні “Батьку, мій лебедю білий”.

Свято пройшло у теплій, щирій та відвертій атмосфері. Зі сцени лунали теплі слова подяки та щирі побажання. Гумористи свята: Марія, Олександр та Маргарита викликали усмішки та овації глядачів.  Зачитаний вірш “Старесенька, іде по тій дорозі...” Пилип'юк Діаною, вразив серця глядачів. А декламовані вірші молодої поетеси Маргарити, пронизали серце кожного чуттєвістю і щирістю...

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей — це приклад наслідування сучасній молоді. Від всієї душі бажаємо міцного здоров'я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою.