Музика — чудотворний засіб залучення людей до добра, духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.
Шановні працівники КЗ «Демидівської дитячої школи мистецтв», музичні вихователі дошкільних навчальних закладів громади, вчителі музики загальноосвітніх шкіл та музичні керівники гуртків Демидівського Будинку творчості школярів, ви несете у світ прекрасне, навчаєте відчувати красу музики своїх юних вихованців, учнів, які тільки починають усвідомлювати наскільки глибокий та багатогранний її світ.
Бажаю творчого натхнення, успіхів та нових досягнень, яскравих нот позитиву щодня, гармонії в душі та чистої мелодії на струнах серця. Нехай музика дарує багато незабутніх вражень, допомагає думати про прекрасне і радіти життю, надихає та спонукає до творчості!

З повагою,

селищний голова                                                                                  Сергій РАДЧЕНКО