Шановні бібліотекарі нашої громади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!
Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Діяльність бібліотечних установ нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна.
Тож, з нагоди Вашого професійного свята, зичимо вам, дорогі бібліотекарі, міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру, благополуччя і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Хай з Вами завжди буде Віра, Надія, Любов і Мудрість!

З повагою,
селищний голова                                                                     Сергій РАДЧЕНКО