Онлайн-конференція «Дошкільна освіта: критерії участі»

23 вересня 2021 року керівники закладів загальної середньої освіти, де функціонують підрозділи дошкільної освіти, директори та педагогічні працівники закладів дошкільної освіти, працівники відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради взяли активну участь в онлайн-конференції з теми «Дошкільна освіта: критерії участі».
  В ході конференції обговорювались актуальні питання щодо Базового компоненту дошкільної освіти (БКДО), алгоритму розбудови у закладах дошкільної освіти внутрішньої системи забезпечення якості освіти та проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів.
Дякуємо Управлінню Державної служби якості освіти у Рівненській області за змістовну і актуальну онлайн-зустріч.