Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною працею.
Сонячного недільного дня, 12 вересня, завітало свято відразу у три селі – Рудку, Калинівку, Ільпибоки..
Із теплими словами до односельців звернувся голова Демидівської громади Сергій Радченко . Вітаючи всіх зі святом, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. А також побажав всім розквіту, міцного здоров’я.
А потім розпочався святковий концерт, де музичні вітання жителям сіл Рудка, Калинівка, Ільпибоки чергувалися з врученням подарунків.
Ведучі свята від усього серця вітала теплими словами найстаршу жительку Кубіцку Наталію 1927 року народження, наймолодшого жителя Ковбара Веніаміна. Були відзначені подружжя Сверепюків Андрія і Божени, які відзначили своє 60-річчя, наймолодше подружжя Марії та Дмитра Власюків. За сумлінну, багаторічну працю привітали Заморочко Олену Андріївну, бібліотекаря села Ільпибоки з 1958 року по 1993, Воробей Віту Іванівну, фельдшера сіл Рудка, Ільпибоки, Калинівка з 1984 по сьогоднішній день, Дякевич Тетяну Миколаївну, землевпорядника Рудківської сільської ради 1993 по 2021 року, Кирильчук Людмилу Іванівну, спеціаліста загального відділу загального відділу Демидівської селищної ради
Приємний настрій всім глядачам протягом кількох годин дарували учасники художньої самодіяльності клубу села Рудка та Ільпибоки, церковний хор Святої Великомучениці Параскеви, християни віри Євангельської. Своїм чаруючим голосом додав усім учасникам Дня села гарного настрою Ярослав Пограничний.
До уваги селян та гостей свята були представлена виставка вищивок жительки села Рудка Тетяни Міцюк. Присутніх пригощали кулешем. Розвагою для наймолодших гостів свята стали солодка вата, стрибки на батутах. І все це створювало атмосферу святковості.