Місцеві бюджети Дубенського району отримали 514 млн. грн податкових платежів

У результаті активної співпраці з платниками податків, у січні–серпні 2021 року до місцевих бюджетів забезпечено понад 514 млн.  грн податкових платежів. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 148,7 млн грн.

Варто зазначити, що податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевих скарбниць Дубенського району, надійшло 355,9 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, обсяги податкових надходжень з ПДФО зросли на 110,2 млн грн або на 44,8%.

Крім того, від платників податків до місцевих скарбниць спрямовано єдиного податку у сумі 71,2 млн  грн, плати за землю –  51,8 млн грн, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 10,9 млн грн, акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів –майже 6,8 млн грн, податку на прибуток  6,3 млн грн, рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів – 7,9 млн грн, екологічного податку – 684,2 тис грн, плати за ліцензії – 218,7 тис грн.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»