5 вересня відбулося свято села Хрінники. На святі був присутній головний спеціаліст  відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради Олег Гусаревич, який привітав жителів та гостей із святом та вручив подарунки для: мецената села Масіча Олексія, Ємельянової Марії, сім”ї Євгена і Ніни Курчабових, Вознюка Давида та Миронець Наталії. Керівник ТОВ «Агро-Захід» Масіч Олексій також нагородив подарунками жителів села з нагоди свята.
Для всіх присутніх зі сцени лунали задушевні пісні  та гуморески, вірші від місцевих аматорів, які присвячувались Україні, рідному краю і батькам. На завершення свята відбулась святкова лотерея. Для дітей організовано було розваги : батут і солодка вата.
Усіх присутніх переповняли позитивні емоції і радість.