У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Напередодні свята, в залі засідань Демидівської селищної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення в Дня підприємця.

Підприємців Демидівської громади з професійним святом привітав селищний голова Сергій Радченко та висловив вдячність за те, що підприємці своєю наполегливою працею, високим рівнем податкової свідомості забезпечують добробут власних родин, активно сприяють вирішенню актуальних проблем економіки громади.

За сумлінну працю, активну життєву та громадську позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток, підприємницьку діяльність Демидівської селищної територіальної громади та з нагоди Дня підприємця оголошена Подяка селищного голови:

Роману Трофимуку, директор ПП «Тімаркет»,

Ярославу Рандюку, фізичній особі-підприємцю,

Сергію Миську, фізичній особі-підприємцю,

Олександру Миську, фізичній особі-підприємцю.

За співпрацю з Демидівською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості оголошено Подяку Юрію Сігнею, фізичній особі-підприємцю.

Тож, вітаємо усіх тих, хто має в собі дух підприємництва, хто готовий проявляти наполегливість, шукати нове і вперто йти до успіху! Зі святом, шановні підприємці!