Шановні підприємці!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем підприємця України, яке щорічно  відзначається в нашій державі у першу неділю вересня.

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.

Майбутнє нашої громади нерозривно пов’язано з Вашою роботою. Ви вносите значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами.

Бажаю, щоб Ваша справа була завжди успішною,  нескінченної ділової енергії. Нехай Ваші особисті здобутки і досягнення прискорюють  економічний розвиток нашої громади.

Зі святом Вас, шановні підприємці! Миру, добробуту, злагоди Вам і Вашим родинам, здійснення всіх мрій і задумів.

З повагою,

селищний голова                                                                         Сергій РАДЧЕНКО