Визначено виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Демидівської територіальної громади

30 серпня 2021 року відповідно до рішення виконкому від 26 липня 2021 року №372 проведено засідання конкурсної комісії на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Демидівської територіальної громади. На розгляд комісії надійшло дві пропозиції – від Демидівського ВУЖКГ та ТзОВ «Городок-Сервіс».

Відповідно до результатів оцінки поданих пропозицій, переможцем визначено ТзОВ «Городок-Сервіс» та рекомендовано виконавчому комітету на черговому засіданні визначити відповідне підприємство виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів в Демидівській територіальній громаді та укласти відповідний договір на надання послуг.

Протокол засідання