До Дня  пам’яті захисників України який відзначається  29 серпня, в публічно-шкільній бібліотеці - філії с. Рудка проведено  інформаційну хвилинку "Вшануй хвилиною мовчання, Вкраїно, тих, що полягли".

З нагоди відзначення цього пам'ятного дня у публічно-шкільній бібліотеці-філії с. Хрінники оформлено тематичну виставку "Їх слава сяє над Україною"

У публічно - шкільній бібліотеці - філії с. Рогізне оформлено тематичну виставку "Поклонімось пам'яті героям". Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну і наше майбутнє.

Вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя за вільну та незалежну Україну. У с.Вовковиї вшанували  Хвилиною мовчання та квітами  пам'ять Дяченка  Володимира .

Наші захисники, які поклали своє життя за Україну - це не лише символ жертовності, героїзму та патріотизму, а й приклад та джерело натхнення для воїнів, які в теперішній час гідно захищають територіальну цілісність України. З метою відзначення цієї дати, в ПШБ - філії с. Острів було організовано тематичну викладку " Ти віддячиш їм, якщо житимеш гідно".

 

30 серпня у Демидівському ЗДО (ясла-садок) "Сонечко" були проведені заходи:

- заняття у старших групах "Честь і слава українським захисникам"

- тематична виставка "За тобою тужать журавлі"

- покладання квітів до меморіальної дошки пам'яті Романа Зубчука

- бесіди з дітьми, у ході яких читали та слухали вірші, слухали тематичні пісні, вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

День пам'яті Героїв, які загинули за волю України.... Молитвою, добрим словом, згадайте Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...