Фото без опису

Понад 8 мільйонів гривень отримали жителі Рівненщини, які скористалися правом на податкову знижкуГоловним управлінням ДПС у Рівненській області систематично проводиться робота по забезпеченню додаткових надходжень до бюджету, зокрема, шляхом залучення до декларування доходів громадян.

Так, за інформацією в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Віталія Чуя протягом січня - липня 2021 року до Головного управління ДПС області громадянами подано 9968 податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2020 рік. З них 6819 декларацій громадянами, що зобов’язані подати податкову декларацію.

Сума задекларованих доходів складає 1 443 млн. гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету складає 22,8 млн. гривень. Задекларована сума військового збору, що підлягає сплаті до бюджету складає 3,8 млн. гривень.

Віталій Чуй також зазначив , що з початку року 319 громадян подали податкову декларацію та скористався правом на отримання податкової знижки за наслідками 2020 року. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб до повернення становить 8,8 млн. гривень, з них фактично повернуто 8,2 млн гривень.

В податковій службі області нагадують, що скористатись податковою знижкою можна подавши декларацію про майновий стан та доходи до 31 грудня поточного року.