Шановні мешканці Демидівської громади!

Чистота та порядок нашої території залежить від кожного з нас.

Кожен мешканець громади має змогу поліпшити естетичний та санітарний стан вулиць селища, села, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків та інших місць масового перебування та відпочинку населення в громаді, витративши небагато часу, стати корисним для рідного населеного пункту і природи.

У межах відзначення 30-річчя незалежності України, просимо Вас долучитися до прибирання прилеглої території домоволодіння в належний стан, а саме : очистити від побутового сміття, будівельних матеріалів, провести обрізку дерев, щоб гілля не перешкоджало руху пішоходів і не обмежувало видимість дороги. У власному дворі, на прибудинковій території, на вулиці, біля під’їзду будинку, магазину, установи, організації та підприємства можна не тільки організувати прибирання території, а й висадити квіти.

Будьте свідомими громадянами. Активно долучайтесь до заходів із благоустрою, природоохоронних акцій та озеленення територій населених пунктів громади.