Інформаційне повідомлення

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про укладення договору оренди комунального майна

по результатах проведення аукціону

Демидівською селищною радою 26 липня 2021 року укладено Договір нерухомого майна що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради №6-А, з ТОВ «ДІП-РУТС .

Процедура отримання майна – аукціон. Об’єкт оренди: нежитлова будівля – будинок відпочинку №15, загальною площею 131.5кв.м., розташований за адресою вул.Зарічна, 1н., с.Хрінники, Рівненська обл., 35220; цільове використання - відпочинок та оздоровлення; термін оренди – п’ять років.

Договір оренди, акт прийому-передачі додаються.

Договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради

Акт приймання-передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради