ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про укладення договору оренди комунального майна

по результатах проведення аукціону

Демидівською селищною радою 26 липня 2021 року укладено Договір нерухомого майна що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради №6-А, з ТОВ «ДІП-РУТС .

Процедура отримання майна – аукціон. Об’єкт оренди: нежитлова будівля – будинок відпочинку №15, загальною площею 131.5кв.м., розташований за адресою вул.Зарічна, 1н., с.Хрінники, Рівненська обл., 35220; цільове використання - відпочинок та оздоровлення; термін оренди – п’ять років.

Договір оренди, акт прийому-передачі додаються.

Договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради

Акт приймання-передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради