На території Дубенського району платники податку на прибуток сплатили майже 48 млн. грн

• 757

За перше півріччя  2021 року до Зведеного бюджету надійшло 47,9 млн грн податку на прибуток, що на 32,6 млн грн більше, ніж торік. До державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 43,3 млн грн цього платежу. До місцевих скарбниць мобілізовано 4,6 млн грн податку на прибуток. Надходження податку на прибуток за підсумками шести місяців поточного року  до держбюджету перевищують минулорічні показники за аналогічний період на 29,6 млн грн, до місцевих – на 3 млн гривень.

Крім того що загального фонду зведеного бюджету за шість місяців цього року надійшло 5,9 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій. У порівнянні з показниками за аналогічний період 2020року надходження зросли на 3,6 млн гривень.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX