Селищний голова Сергій Радченко взяв участь у XVI Українському муніципальному форумі, який проходив  у м.Одеса  27-29 липня. Три дні заходу були присвячені темам місцевої демократії та відкритого врядування, енергоефективності, сталого місцевого соціально-економічного розвитку, за участі міського голови Києва Віталія Кличка та спікера Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Український муніципальний форум є традиційним щорічним заходом, котрий організовує Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України". Форум є майданчиком для діалогу та виробленням спільної позиції органів державної влади та АМУ щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем життєдіяльності територіальних громад.

На Форумі зібралося понад 500 учасників: голови громад, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі, представники експертного середовища, закордонні партнери Асоціації міст України. Серед гостей  – Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер, Голова Офісу Ради Європи в Україні Стен Ньорлов..

Також, у роботі Форуму взяли участь понад 20 представників територіальних громад Рівненщини – голови громад, секретарі рад, заступники голів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису27 липня – «ДЕНЬ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ ТА ВІДКРИТОГО ВРЯДУВАННЯ». Протягом дня учасники обговорять актуальні питання, пов’язані з відкритим врядуванням та інноваціями демократичного розвитку для вдосконалення участі громадян, сприяння та захисту прав людини на місцевому рівні.

28 липня – «ДЕНЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ». День проходив під гаслом «Від енергоефективності до Європейського зеленого курсу», відбулась дискусія з питань ефективного використання енергії та впливу на довкілля, учасникам презентовані інструменти енергоменеджменту для громад.

29 липня – «ДЕНЬ ДІАЛОГУ: СТАЛИЙ МІСЦЕВИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК». Робота Дня Діалогу продовжилася на трьох панельних дискусіях: результати та виклики реформи місцевого самоврядування, бюджетне забезпечення територіальних громад через призму секторальних реформ, місцевий економічний розвиток.