Місцеві бюджети Дубенщини отримали майже 51 млн грн єдиного податку

Суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень - червень 2021 року сплатили до місцевих бюджетів Дубенщини 50,8 млн грн єдиного податку. Надходження цього податку за підсумками шести місяців поточного року на 12 відсотків перевищують минулорічні показники за аналогічний період.

Значна частка надходжень забезпечена суб’єктами підприємницької   діяльності - фізичними особами.  За перше півріччя поточного  року вони спрямували до бюджету 34,4  млн гривень.  За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 12,6 млн гривень єдиного податку, а юридичні особи спрямували до місцевої казни 3,8 млн гривень.

У податковій службі  Дубенщини зазначають, що єдиний податок спрямовується у повному обсязі до місцевих бюджетів, тому територіальні громади мають можливість використовувати кошти для свого розвитку.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»