Фото без опису

Відділ освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради  відповідно до вимог законів України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» та «Про культуру» оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради Рівненської області (Україна, 35200, Рівненська обл., Демидівський р-н, селище міського типу Демидівка, ВУЛ.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 12)

 

Строк приймання документів на участь у конкурсі на посаду директора комунального закладу «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради Рівненської області (далі – конкурс)

Документи від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, приймаються протягом 30 календарних днів з дати оголошення конкурсу (з 21.07.2021р. по 19.08.2021р.) до 18 год. 00 хв. включно.

Початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду комунального закладу «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради Рівненської області (далі – конкурсна комісія)

Відділ освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради розпочинає формування конкурсної комісії з 21.07.2021.

Умови проведення конкурсу

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи в паперовій формі надсилаються до відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради за поштовою адресою: вул. Миру,21 смт.Демидівка, Рівненська обл. 35200 та в електронній формі на електронну адресу: dem.osvita@ukr.net, з позначкою «на посаду директора комунального закладу «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради Рівненської області».

Відповідальна особа – Каращук Катерина Григорівна, контактний телефон: 0987113474.

Публічні презентації проектів програм розвитку комунального закладу «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради Рівненської області на один і п’ять років кандидати презентують під час другого засідання конкурсної комісії.

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку комунального закладу «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради Рівненської області на один і п’ять років.

Строки проведення конкурсу

Конкурс починається 21.07.2021 та закінчується не пізніше 21.09.2021.

Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

– вища освіта;

– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– вільне володіння державною мовою;

– здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу, а також фінансова звітність комунального закладу «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради Рівненської області за попередній бюджетний період, додається.

 

Додатки до оголошення:

зразок заяви;

відомості про умови праці;

фінансова інформація за 2020 рік