Виконавчий комітет Демидівської селищної ради оголошує про початок творчого конкурсу на логотип громади.

Конкурс проводиться з метою розробки логотипу Демидівської громади, який буде спрямовано на формування позитивного іміджу громади в Україні та за кордоном, промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу громади та використовуватиметься в рекламних, промоційних та інших заходах.

Умови проведення конкурсу:

У Конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в електронному та друкованому вигляді за адресою: 35200, смт Демидівка, вул. Луцька, 3 або на електронну адресу demydivska.gromada@gmail.com.

Прийом робіт триває з 15 липня 2021 року до 16 серпня 2021 року (включно).

Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.

До участі в Конкурсі допускаються конкурсні роботи, які включають такі елементи візуальної ідентифікації громади: емблема (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення).

До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронна адреса.

18 серпня 2021 року – засідання  оргкомітету -  визначення переможця на основі критеріїв оцінки та голосуванням.

24 серпня 2021 року – нагородження переможця.

Деталі та умови Конкурсу: Положення про проведення конкурсу на логотип Демидівської селищної ради

На переможця чекає грошова винагорода у розмірі 3 тисячі гривень!

Маєш ідею? Сміливо реалізуй її та стань частинкою історії рідного краю!