З нагоди 30-ї річниці Незалежності України у смт Демидівка відбудеться урочисте святкування Дня Незалежності нашої держави. На святі також організовується виставка-ярмарок, містечко майстрів, виїзна торгівля.

Запрошуємо суб’єктів господарської діяльності взяти участь у святкуванні та приїхати до смт Демидівка зі своєю продукцією 24 серпня 2021 року.

Для участі просимо подати заявки до 16 серпня 2021 року у відділ економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради за адресою смт Демидівка, вул. Луцька, 3 або на електронну адресу demydivkainvest@gmail.com.

Контактний тел.: 067-797-94-80 Наталя Богданівна Левшенюк – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.