Оголошуємо конкурс відео "Найкращий ТІКТОК 2021 до  Дня народження України ".

Якщо ти молодий, веселий, креативний і  любиш свою державу Україну. Зніми цікаве, розважальне, повчальне, мотивуюче, креативне відео темою якого є  Україна .

Умови дуже прості: Зняти відео у TikTok на  задану тему. Надіслати  на  електрону  адресу відділу освіти та гуманітарної роботи  Демидівської селищної ради dem.osvita@ukr.net (обов’язково зазначити в темі листа – «Найкращий ТІКТОК 2021 »),  вказавши відомості про автора (ПІБ), вік, місце проживання, номер контактного телефону,  назву відео.

Відеоролики буде розміщено на сайті Демидівської селищної ради, де з 15.08. по 20.08.2021 буде проведено голосування,  автор відео, яке  набере більше вподобань, буде оголошений переможцем і нагороджений  цінним подарунком  24.08.2021 року.