Конкурс відеороликів  «Незалежна і єдина – моя Україна» проводиться  до 15 серпня  2021 року . Для участі у конкурсі всім бажаючим необхідно до 15 серпня 2021 року записати відеоролик до 5 хв. у жанрах (вокальний, інструментальний, художнє читання, тощо) і  надіслати на  електрону  адресу відділу освіти та гуманітарної роботи  Демидівської селищної ради dem.osvita@ukr.net (обов’язково зазначити в темі листа – «Незалежна і єдина – моя Україна »), обов’язково вказавши відомості про автора (ПІБ), вік, номер телефону, назву колективу чи прізвище та ім’я виконавця, відомості про них.

Відеоролики буде розміщено на сайті Демидівської селищної ради, де з 15.08. по 20.08.2021 буде проведено голосування, яка робота набере більше вподобань, буде оголошена переможцем і нагороджена цінним подарунком  24.08.2021 року.

Вимого до відеоролику: відповідність  тематиці конкурсу,оригінальність, актуальність, сучасність, звуковий супровід.

Нагородження переможців відбудеться 24 серпня 2021 року