До 30-річчя Незалежності України оголошується фотоконкурс  «Моя країна – Україна» за номінаціями:

• Природа України
  • Історичні місця України
  • Українські традиції

Конкурсна робота (у відсканованому форматі, JPEG)  разом із заявкою (із зазначенням прізвища, імені та по батькові конкурсанта,  контактного телефону, місця проживання, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) опису зображеного на  фото) надсилається на  електрону  адресу відділу освіти та гуманітарної роботи  Демидівської селищної ради dem.osvita@ukr.net (обов’язково зазначити в темі листа – «Моя країна – Україна») до 10 серпня 2021 року включно.

Роботи буде розміщено на сайті Демидівської селищної ради, де з 11.08. по 20.08.2021 буде проведено голосування, яка робота набере більше вподобань, буде оголошена переможцем і нагороджена цінним подарунком  24.08.2021 року