Напередодні Дня Конституції України біля пам'ятника Т.Г.Шевченку  проведено урочисті заходи, приурочені 25-й річниці прийняття Основного Закону України.

Мітинг розпочався із покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку.  Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто поліг за волю і свободу нашої держави України.

Зі святом привітав селищний голова Сергій Радченко. Звертаючись до присутніх, Сергій Іванович наголосив, що обов’язок кожного українця – поважати Конституцію й неухильно дотримуватися її принципів, бути мудрими, сильними й гідними громадянами своєї держави.  Та закликав пам’ятати про те, що держава – це весь народ, це кожен з нас.

У виконанні   учасниці художньої  самодіяльності КЗ «Будинку культури» Демидівської селищної ради Дарини Панасюк прозвучала пісня «Нехай квітує Україна».