Проєкти-переможці конкурсу розвитку територіальних громад визначено на підсумковому засіданні конкурсної комісії, яке відбулося 18 червня.Загалом на обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад 2021 року було подано 67 проєктів. Фонд конкурсу цьогоріч становив 2 млн грн.

Демидівською селищною радою розроблено проєкт «Створення умов для змістовного фізичного розвитку шляхом облаштування тренажерного залу в смт Демидівка». Мета проєкту полягає у створенні умов для розвитку фізичної культури та спорту жителів Демидівської територіальної громади шляхом облаштування тренажерного залу, створення належних умов для проведення занять фізичною культурою в КЗ «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», залучення до занять спортом дорослого населення територіальної громади, облаштування спортивного простору для відпочинку і дозвілля молоді.