Шановні державні службовці!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою та несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це відповідальна, клопітка та нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності.

Саме на Вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Нехай ваші дії будуть мудрими, а щодення робота викликає повагу та довіру громадян. Міцного здоров`я Вам, миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків в ім`я майбутнього України. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

Селищний голова                                                             Сергій РАДЧЕНКО