Шановні жителі Демидівської громади!

Від щирого серця вітаю Вас з прекрасним та величним християнським святом – Днем Святої Трійці! Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Світ наповнюється миром, любов’ю та радістю, людські серця – добром та всепрощенням, світлішають наші думки, а у душах настає спокій та злагода!

Нехай Дух Святий надихає всіх Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Бажаю всім сімейного затишку, добробуту, миру і взаєморозуміння. Нехай Свята Трійця дарує вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

З повагою,

Селищний голова                                                            Сергій РАДЧЕНКО