Шановні дільничні офіцери поліції!

Щороку 18 червня дільничні поліції відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції в Україні.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Покладена на Вас місія – складна і відповідальна.

Від Вашого професіоналізму, оперативності, вміння спілкуватися з населенням залежить, у першу чергу, рівень довіри громадян до працівників поліції. Бажаю всім Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у службі, розуміння та підтримки від рідних і близьких, життєвих гараздів, родинного спокою, добра та мирного неба! Нехай винагородою за Вашу щоденну, наполегливу і чесну працю стануть щира вдячність і довіра жителів громади. А Ваш професіоналізм та справедливість будуть постійними супутниками нелегкої справи, і Господь Бог оберігає Вас у повсякденному житті.

З повагою,

Селищний голова                                                                 Сергій РАДЧЕНКО