Фото без опису

Віталій Чуй: платники Рівненщини сплатили до бюджетів 2,4 млрд грн податку на доходи фізичних осіб

Протягом січня – травня поточного року платники податків Рівненської області сплатили до бюджетів усіх рівнів 2,4 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що складає майже 51 відсоток у загальній структурі податкових надходжень зведеного бюджету. За словами начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, сплата податку на доходи фізичних осіб за 5 місяців 2021 року перевищила рівень минулого року на 23 відсотки або на 462 млн гривень.

Зокрема, до державного бюджету сплачено 616 млн грн, що на 113 млн грн або на 22,5 відсотка більше, ніж у січні – травні 2020 року, а до місцевих бюджетів сплачено 1,8 млрд грн, що на 349 млн грн або 23,6 відсотка перевищує показники попереднього року.

В Головному управлінні ДПС в Рівненській області звертають увагу роботодавців краю на необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення співробітників, своєчасної виплати заробітної плати на рівні не менше встановленого законодавством, а також недопущення її виплати у “конвертах”. Адже податок на доходи фізичних осіб є основним бюджетоутворюючим податком, насамперед, для місцевих бюджетів.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»