Прощавай наш дитячий садок!

Навесні прилітають до нас журавлі,
А от нашим журавликам час відлітати
І чекають малих недалекі краї –
Перші кроки шкільні вони будуть ступати.
Тож летіть журавлята!
І добра вам путь,
Хай вам сонечко світить
Ясне та привітне.

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Для вихованців закінчився перший відповідальний етап їхнього життя, скінчився безтурботний період  дитинства.

У закладах дошкільної освіти та підрозділах дошкільної освіти закладів загальної середньої освіти Демидівської селищної ради проведено випускні свята. Працівники  зуміли влаштувати незабутнє свято для своїх вихованців. Яскравим підтвердженням того – є бурхливі емоції всіх його учасників. Маленькі випускники показали свої досягнення у виконанні пісень, віршів, таночків. Багато хороших слів було сказано в адресу випускників, їх батьків та всіх працівників, бо саме завдяки спільним зусиллям маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей.

Подарунками маленьких випускників привітав голова Демидівської селищної ради Сергій Радченко. Усі хвилювання, сльози водночас смутку і радості вже позаду, а попереду – нове цікаве шкільне життя, отож,  в добрий путь, дорослі наші випускники!