Творчі здобутки вихованців Будинку творчості школярів

З 15 до 30 квітня 2021 року Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області був проведений ІІ етап обласного конкурсу з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ», в якому прийняли активну участь і вихованці Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради.

На конкурс надійшло 379 робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

На підставі рішення журі визнано переможцями і нагороджено дипломами Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти за напрямами:

• «В’язання шпицями, гачком»

Вараницьку Мирославу, вихованку Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Дубенського району (І місце);

• «Художня вишивка»

Ткачук Богдану, вихованку Демидівського будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Дубенського району (ІІ місце);

• «Лозоплетіння»

Салійчука Михаїла, вихованця Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Дубенського району (II місце).

23 роботи, що вибороли І місце, представлені на Всеукраїнську виставку – конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ» у м. Київ серед них і 2 роботи наших гуртківців.

Бажаємо вихованцям перемоги у Всеукраїнській виставці!!!

Людмила Гусаревич,

директор Демидівського Будинку творчості школярів