3 червня було дивовижне свято!!! Нагородження переможців обласного конкурсу "Інклюзивно-ресурсний центр - територія доброти". Наші дітки приймали участь у цьому конкурсі і зайняли призові місця!!! На жаль, не всі змогли бути присутніми особисто, але їхні подаруночки їх чекають. Дякуємо усім, хто організував цей конкурс і долучився до його проведення!! Велика подяка Сергій Скоропляс, голові Національної дитячої ради за організацію свята і подарунки для діток. Дякуємо Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти , Рівненський РЦПІО за підтримку у проведенні конкурсу. Ви робите велику справу! Особлива подяка батькам наших діток. Ви вкладаєте величезну працю, і ця праця не даремна, як бачимо з результатів конкурсу!!! Нехай Господь віддасть кожному сторицею за вкладнену роботу.