Інформаційне повідомлення

Керуючись пп. 6 п. 2 статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради про продовження строку дії Договору оренди нежитлової будівлі головного корпусу, що перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Демидівська центральна районна лікарня» Демидівської селищної ради, загальною площею 1м2, що знаходиться за адресою: вул.Відродження, 6, смтДемидівка Рівненська обл. 352о0, укладеного між АТ «Ощадбанк» Філія – Рівненське обласне управління та КНП «Демидівська ЦРЛ» Демидівської селищної ради 27.06.2018 року, без проведення аукціону (який укладено та продовжується вперше), строком на два роки одинадцять місяців, цільове використання об’єкта оренди – розміщення банкомату.