Екзаменаційна комісія школи мистецтв завершила свою роботу
31.05.2021 р. екзаменаційна комісія школи мистецтв завершила свою роботу. Усім учням вдалось успішно скласти випускні іспити з фахових і музично-теоретичних дисциплін
. Навчання в школі закінчує 14 учнів: 6 музикантів
, 6 хореографів та 2 художника
?. Успішно складені випускні іспити стали підсумком наполегливого багаторічного навчання, свідченням високого рівня знань, а для когось - кроком для продовження навчання у вищих мистецьких навчальних закладах. Серед випускників чимало лауреатів
та дипломантів
регіональних, обласних, всеукраїнських конкурсів, фестивалів, художніх виставок. Отож, бажаємо
нашим випускникам
великих злетів та досягнення усіх цілей
! Нехай любов до мистецтва, яку прищепили у школі
, залишиться з вами на все життя
!