Два роки тому  було запущено проєкт «Поліцейський офіцер громади», який успішно реалізовано. Нині на території  Демидівської селищної ради захищає спокій громадян поліцейський офіцер громади, старший лейтенант поліції Петро УЯЗДОВСЬКИЙ.

Вітаю Вас з професійним святом – Днем поліцейського офіцера громади! Ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду, впевнених знань та уміння приймати вірні рішення у складних ситуаціях. Тож бажаю Вам, щоб громадяни відчули і захист, і підтримку, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника!

Хай удача та професійні успіхи будуть постійними супутниками життя.  Міцного здоров’я, родинного добробуту і подальших досягнень у нелегкій, але такій потрібній людям службі! Нехай професійне свято додасть Вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої громади, а  Ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.

Зі святом!

З повагою,

селищний голова                                                                               Сергій РАДЧЕНКО