Інформаційне повідомлення

Керуючись пп.2 п.2 статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради про продовження строку дії Договору оренди нежитлової будівлі, секції 2, будинку відпочинку №10, загальною площею 25,9м2, що знаходиться за адресою: вул.Зарічна,1щ, с.Хрінники, Рівненська обл. 35220, укладеного між Лесюком Андрієм Володимировичем та комунальним підприємством дитячий санаторій «Хрінники» Демидівської селищної ради Рівненської області 15.06.2018 року, без проведення аукціону (який укладено та продовжується вперше), строком на два роки одинадцять місяців, цільове використання об’єкта оренди – оздоровлення та відпочинок.

Довідка балансоутримувача, рішення виконкому  додається.

Додаток №1

Додаток №2