Інформаційне повідомлення

Керуючись пп.4 п.2 статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради про продовження строку дії Договору оренди нежитлової будівлі загальною площею 18.9м2, що знаходиться за адресою вул.Перемоги,12г, с.Рогізне, Рівненська обл. 35222, укладеного між Демидівською селищною радою та Акціонерним приватним товариством «Укрпошта» від 01.06.2018 №4/22-898, для надання універсальних послуг поштового зв’язку, строком на два роки одинадцять місяців, без проведення аукціону.

Довідка балансоутримувача, рішення виконкому  додається.

Додаток №1

Додаток №2