21 травня 2021 року в рамках Тижня безпеки поліцейським офіцером громади, старшим лейтенантом поліції Петром Уяздовським разом із начальником служби у справах дітей Демидівської селищної ради Майєю Чечелюк для учнів початкових класів Вербенського ліцею проведено профілактичні бесіди на тему: «Безпека велосипедиста», «Безпека при самостійному пересуванню містом», «Безпека дітей на літніх канікулах».

Даний захід відбувся з метою попередження та недопущення нещасних випадків на дорозі, травмуванню дітей, навчання дітей правилам безпечної поведінки на дорозі та правилам поведінки під час літніх канікул.

З-за підтримки магазинів «Технозона» та «Майстер» в ході даного заходу з дітьми проведено гру-вікторину на знання правил дорожнього руху та правил безпеки під час літніх канікул та вручено дітям призи – світловідбиваючі елементи для пішоходів та велосипедистів.